Україна, Івано-Франківська обл
Богородчанський район с. Підгір'я

Прокласти маршрут
Про скульпторів – братів Пилипонюків

Народилися і провели дитинство в мальовничому селі Підгіря. Творчу іскру перейняли від матері. З дитинства проявляли інтерес до творчості. Коли мама малювала картину, чи різьбила по дереву, чи робила будь яку іншу творчу роботу, ми були поряд і уважно спостерігали. Нашими іграшками часто були матеріали чи інструменти для творчості. То могла бути глина, фарби, скульптурні стеки, олівці ітд.

Де зараз розташований «Парк історії землі», ми проводили своє дитинство,грали в хованки з друзями і гадки не мали що колись в недалекому майбутньому будемо реалізовувати великий скульптурний прект на цьому полі. Так закінчивши школу ми не мали жодного сумніву стосовно того, який шлях, професію обрати. Ми хотіли бути художниками. Всі троє почали своє навчання (після закінчення школи) в Вищому Художньому Професійному Училищі. Потім вступили до Львівіської академії мистецтв, на кафедру скульптури. Тарас провчився трішки довше, бо, крім Львівської Академії мистецтв, ще навчався в Інституті Мистецтв на кафедрі живопису.

Після закінчення навчання ми розпочали свій творчий шлях. Робили скульптуру, це були як і творчі роботи, для виставок, симпозіумів, так і під замовлення. Працювали і вивчали різні матеріали в скульптурі: дерево, метал, кераміка, пластик, камінь, бетон, та інше. Робили скульптури навіть з снігу, леду і шоколаду. Зробили персональну виставку, на тему «про що говорять руки». Займались реставрацією скульптури в архітектурі, на фасадах будинків.

Наша співпраця з «рестораном прованс» почалася з виготовлення скульптур «ангелів». Трохи згодом були виготовлені «крила». І так з кожною роботою, ми наближалися до наймасштабнішого проекту в нашому житті: «мамонти». Висота найбільшого мамонта 5,5 метра, а від рівня землі скульптура сягає семи метрів. Над мамонтами ми працювали близько року часу. І саме з мамонтів почалося створення «парку історії землі». Далі ліпили наступні скульптури: носоріг старунський, кошлатий мамонт, glyptodon – броненосець, euceratherium -бик, печерний ведмідь, олень -megaloceros, сакозух – крокодил, diprotodon, кецалькоаттль, скелет мамонта, та багато інших.

Кожна скульптура створює особливу атмосферу в парку і повертає глядача в ті доісторичні часи, коли на нашій планеті жили такі велетенські і дивні тварини. Всі скульптури зроблені нами в парку це тільки початок. В нас є ще безліч цікавих ідей і проектів які ми обовязково реалізуємо в парку історії землі, щоб кожен хто відвідає парк отримав багато позитивних вражень, дізнався щось нове і просто гарно провів час.

Поширити:

Як добратись
до Парку історії землі?

Google Maps

GPS: 49.2740403N, 16.9978886E |N49° 16' 26.545", E16° 59' 52.399"

Аеродром "UNDERHILL"

Літаком на аеродром "Underhill" в Підгір'ї

Поїздом

Cтанція Івано-Франківськ, а далі до с. Підгір'я

Автобусом

Рухайтесь в напрямку Богордчан до с. Підгір'я

Контакти

Україна · Івано-Франківська область,
Богородчанський район с. Підгір'я

Графік роботи:
Пн - Пт 10:00 - 18:00
Сб - Нд 10:00 - 18:00

Niko
Бажаєш замовити екскурсію?