Україна, Івано-Франківська обл
Богородчанський район с. Підгір'я

Прокласти маршрут

Перший в Україні Музей Історії Землі!

Розкажемо про космос,
зародження Землі та її
перших жителів.

Продемонструємо, як живуть
рослини, які росли ще в часи
динозаврів.

Відповімо на запитання:
Чи є життя поза планетою
Земля?

Покажемо будову клітини,
і ви навіть зможете зробити
фото побаченого!

Вивчення невідомого

Вивчення невідомого

Парк історії землі є не тільки місцем відпочинку і розваг, а й середовищем пошуку нового, вивчення невідомого, знайомства з минулим та подорожі в майбутнє. У парку можна ознайомитися з історією нашої планети: як і коли вона сформувалася, як еволюціонувала, яка її будова і що чекає на Землю в майбутньому.

А чи бачили ви планети зблизька? Якщо ні, то в нашому планетарії, ви не тільки побачите, як вони виглядають, а й познайомитися з їх розмірами, структурою, а також почуєте відповідь на питання: Чи є життя поза Землею? Тому усі хто цікавиться астрономією і географію будуть в захопленні від експозиції.

Багато цікавого для себе знайдуть і маленькі любителі живої природи, адже в музеї представлена експозиція, що демонструє основні етапи еволюції живої природи. Живий куточок музею продемонструє, як живуть окремі рослини, які росли ще в часи динозаврів.

Пізнання нового

А чи задумувалися ви, що таке антропогенез? Якщо так, то в музеї ви побачите еволюцію людини, дізнаєтесь, що і як сприяло нашому розвитку, винаходу вогню, знарядь праці, формування племен і навіть держав. Тому любителям історії тут також буде цікаво і пізнавально. Ви дізнаєтесь чим і як ми відрізняємось від приматів і хто такі Homo sapiens?

А ще відвідувачі музею дізнаються про історію Прикарпаття та України первісної епохи: як і де жили перші люди, чим вони займалися та ін. Більше того, кожен зможе долучитися до археологічної розвідки і спробувати відкрити щось нове, або перевірити на собі роль першовідкривача.

Сучасне інтерактивне обладнання музею стане не тільки засобом унаочнення, а й сприятиме пізнанню нового: як рухаються літосферні плити, як вибухають вулкани, як працює людський зір чи слух, як еволюціонували живі організми, як побудована клітина та багато іншого ви зможете побачити і почути. У мікроскопі можна побачити будову клітини і навіть зробити фото побаченого! На згадку про побачене, можна зробити фото зі своїми предками.

mamoth

Як добратись
до Парку історії землі?

Google Maps

GPS: 49.2740403N, 16.9978886E |N49° 16' 26.545", E16° 59' 52.399"

Аеродром "UNDERHILL"

Літаком на аеродром "Underhill" в Підгір'ї

Поїздом

Cтанція Івано-Франківськ, а далі до с. Підгір'я

Автобусом

Рухайтесь в напрямку Богордчан до с. Підгір'я

Контакти

Україна · Івано-Франківська область,
Богородчанський район с. Підгір'я

Графік роботи:
Пн - Пт 10:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 21:00

Niko
Бажаєш замовити екскурсію?